tipi

Namiot tipi jest doskonałym wyborem, jeśli chodzi o kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego. Każdy w dzieciństwie lubił budować bazy i się w nich skrywać, a taki namiot jest ku temu najlepszą okazją. Kolorowa bawełna oraz bardzo starannie dobierane materiały bawełniane sprawią, że zabawa będzie naprawdę przyjemna oraz długotrwała. Można do niej zaprosić nie tylko rodziców i rodzeństwo, ale też swoich rówieśników. W namiotach znajdują się okienka, w których można zawiesić zasłonki, tak aby całość przypominała domek. Wewnątrz namiotu znajduje się bardzo pojemna kieszeń, natomiast największą frajdę stanowią podwiązywane boki wejść, dzięki którym można majsterkować i przebudowywać własny namiot.

Dla kogo przeznaczone są namioty tipi?

Namioty przeznaczone są przede wszystkim dla odważnych i ciekawych świata dzieci, które lubią przeżywać przygody i zająć czymś wolny czas. W skład całego zestawu wchodzą następujące elementy:

  • namiot, wykonany z materiału bawełnianego,
  • 4 kije, stworzone z ekologicznych materiałów,
  • kosz na zabawki,
  • szarfy i bawełniane sznurki, wykorzystywane do mocowania,
  • maty, idealnie dopasowane do wzoru namiotu,
  • ozdobne poduszki.

Taki zestaw z pewnością spodoba się wszystkim dzieciom, lubiącym bawić się we własnych domach. Rodzice w sklepie Ewox mogą zakupić dla swoich pociech m.in. namioty przypominające bazę wojskową, w której poczują się jak prawdziwi komandosi, walczący na co dzień o przetrwanie.

Możliwość intensywnego użytkowania

Atutem tego rozwiązania jest to, że namiot może być bardzo intensywnie użytkowany, nie tylko przez jedno dziecka, ale nawet przez całą grupę. Tym samym można zaprosić do wspólnej zabawy swoich znajomych i zapewnić sobie doskonałe źródło rozrywki na długie godziny. Każdy rodzic powinien pomyśleć o zakupieniu tipi dla swojego dziecka, aby odpowiednio wyposażyć jego pokój. Namioty są tworzone w bardzo precyzyjny sposób, zachowując całkowitą staranność przy tworzeniu różnorodnych detali. Dzieci mogą wybrać dla siebie odpowiednie wzory z szerokiej oferty. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here