depresja

Wirtualne gabinety psychologiczne – pomoc psychologiczna on line od zaraz! 

Wirtualne gabinety psychologiczne oferujące interwencyjną pomoc psychoterapeutyczną od zaraz są nową formą wsparcia psychicznego, do której przekonuje się coraz większa grupa nie tylko pacjentów, ale i samych terapeutów.

Stres codzienny, problemy zawodowe i osobiste sprawiają, że wielu z nas doświadcza dotkliwych trudności psychicznych i kryzysów psychologicznych. Coraz częściej również decydujemy się na podniesienie jakości życia i korzystamy z psychoterapii. W sytuacjach nagłych, wystąpienia traumy, pogorszenia się stanu emocjonalnego lub innych form kryzysu psychicznego, warto skorzystać z dyżurów psychoterapeutycznych i psychologicznej pomocy interwencyjnej on line.

W Internecie znaleźć można informacje o usługach terapeutycznych, zwłaszcza w tak zwanych nagłych stanach kryzysowych, które w niektórych przypadkach dostępne są nawet przez całą dobę. Psycholog, psychoterapeuta lub mediator kryzysowy mogą nam pomóc dosłownie od zaraz.

Gdzie szukać pomocy w trudnych chwilach? Od telefonów zaufania poprzez Skype’a do komunikatorów kryzysowych

Pomoc psychologiczna w sytuacjach nagłych jest obecnie udzielana na wiele sposobów. W Internecie znaleźć można nie tylko tradycyjne (komórkowe i stacjonarne) telefony zaufania dedykowane osobom z różnorodnymi kryzysami, od terapii uzależnień, poprzez kryzysy w chorobach przewlekłych i traumy związane z nadużyciami psychicznymi, seksualnymi oraz przemocą domową, do telefonów zaufania dla osób doświadczających kryzysu duchowego kończąc.

Wirtualne poradnie i gabinety psychologiczne oferują również usługi psychoterapeutyczne w stanach ostrych kryzysów psychicznych, jak również długoterminowe terapie psychologiczne za pośrednictwem Skype’a i innych komunikatorów. Poradnictwo psychologiczne on line dedykowane jest także osobom przebywającym za granicą oraz wszystkim tym, którzy wolą uzyskać wsparcie w domu niż korzystać z tradycyjnego, stacjonarnego gabinetu psychologicznego.

W trudnych chwilach warto skorzystać z dowolnej formy natychmiastowego wsparcia psychicznego od zaraz, bo nasze życie i zdrowie jest warte więcej niż obawy przed rozmową z psychologiem on line, a pierwszy krok w kierunku zdrowienia może być wykonany również on line lub z użyciem telefonu.

Artykuł powstał na podstawie informacji ze strony
https://www.mywayclinic.online/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here