Wakacje Last Minute to jeden z najbardziej popularnych sposobów, zarówno na letnie, jak i zimowe wyjazdy. Takie wczasy są najczęściej oferowane w niższej cenie. Wynika to z faktu, iż biura podróży niosą się z koniecznością wyprzedania ostatnich wolnych miejsc na wakacje i oferują je w cenach, które pozwalają tylko na niewielki zysk, ale za to dają możliwość znacznej oszczędności ich klientom. Wśród najpopularniejszych kierunków Last Minute króluje w tym roku Grecja. Kraj ten przyciąga krystalicznie czystą wodą i pięknymi plażami. Większość polskich biur podróży ma w swojej ofercie wiele destynacji i miejsc w tym pięknym kraju. Są też takie, które specjalizują się w wyjazdach do Grecji, jak na przykład Grecos Holiday. 

Jeśli chodzi o najpopularniejsze greckie kierunki nadal prym wiodą takie wyspy jak Kreta, czy Korfu. Pierwsza z nich jest wyspą o nieco surowym klimacie, druga zaś charakteryzuje się bujną roślinnością. 

Co ciekawe, wczasy last minute w Grecji możemy wykupić już w cenie od nawet 900 zł za osobę! Mowa tutaj oczywiście o opcji bez wyżywienia. W opcji All Inclusive musimy liczyć się z koniecznością dopłaty. Taka przyjemność nie będzie kosztować nas jednak o wiele więcej. Ceny tygodniowego pobytu w dwu lub trzygwiazdkowym hotelu zaczynają się od 1500 zł za tydzień. Ceny w nieco lepszych hotelach oscylują w granicach 2000 zł. Wtedy możemy liczyć na nocleg o czterogwiazdkowym standardzie, co pozytywnie przekłada się m.in. na jakość serwowanych posiłków.

Innym popularnym wśród Polaków kierunkiem jest Turcja. Kraj ten od lat jest chętnie wybierany przez naszych rodaków ze względu na gorący klimat i ciepłe morze. Podobnie jak w przypadku Grecji, najtańsze wycieczki możemy zakupić już w cenie 900 zł od osoby. Turcja to nieco inny, bardziej egzotyczny standard.

Oprócz bezpośrednich ofert biur podróży możemy też korzystać z internetowych wyszukiwarek jak np. Wakacje.pl. Świetnym miejscem do poszukiwania ofert last minute jest też serwis Travelplanet.pl. Mamy tam zapewniony dostęp do propozycji od większości polskich biur podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here