sklep prezent

Świat dziecka to wymagające środowisko, które wymaga specjalistycznego wyposażenia. Dzieci to najbardziej wymagający użytkownicy świata. Renomowana marka Bbox wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, a przede wszystkim ich dzieci. Co oferuje? Dlaczego tak znacząco wyróżnia się na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

O marce 

Bbox to marka powszechnie ceniona przez rodziców na całym świecie. Oferowane produkty odznaczają się wyjątkową jakością oraz trwałością wykonania. Głównym hasłem marki jest „zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie”. Nie tylko rozwój psychologiczny czy motoryczny ma znacznie w rozwoju dziecka. Nauka jedzenia i picia jest niezwykle ważna. Skorzystaj z oferowanych produktów marki Bbox i obserwuj postępy swojego Malucha.

Rodzaje typowych produktów Bbox

Typowe produkty oferowane przez markę Bbox to:

– bidony ze słomką,

– butelki dla niemowląt,

– bidony termiczne,

– bidony tritanowe,

– kubki treningowe,

– kubek 4w1,

– zestawy do karmienia,

– dziecięce sztućce,

– lunchboxy.

Niespotykany design i funkcjonalność

Dlaczego tak wiele rodziców stawia na matkę Bbox wybierając produkty do jedzenia i picia dla swoich dzieci? Produkt Bbox to wyjątkowo unikalne produkty, które zostały wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że dziecko pijąc lub spożywając posiłki nie szkodzi swojemu zdrowiu. Co więcej, każdy produkt przed sprzedażą jest testowany, co zapewnia znakomitą trwałość na upadki i uderzenia. Celem produktów jest przede wszystkim ułatwienie nauki jedzenia i picia naszym Milusińskim. Każdy produkt to także unikatowe zestawienie kolorystyczne, które przyciąga uwagę dziecka.

Bidony od Bbox – absolutny must have

Pomimo ogromnemu asortymentowi produktów Bbox, największą popularnością i uznaniem cieszą się bidony. Bidony ze słomką Bbox to obecnie podstawowe wyposażenie wielu dzieci. Najmłodsi po prostu je uwielbiają. Wygodne picie z pięknego kubeczka przypada do gustu każdemu dziecku. Co więcej, dzięki bidonom dzieci doskonale rozwijają umiejętność samodzielnego picia. Kiedy już sztuka picia przy pomocy słomki zostanie opanowana, można zaproponować dziecku kubki treningowe czy kubki 4w1 Bbox. Taki rodzaj uczy standardowego picia ze szklanki. 

Każdy produkt dopasowany jest do kategorii wiekowej dziecka (3 miesiące, 6 miesięcy, 9 miesięcy, 12 miesięcy). Do pierwszego roku życia dziecko rozwija się najintensywniej, dlatego należy indywidualnie dopasować produkt Bbox to potrzeb Malucha.

Szukasz idealny produktów do jedzenia i picia dla swojego dziecka? Postaw na Bbox, a z pewnością nie będziesz żałować!.